reede, 31. august 2018

Soodne leid: Dove isepruunistuv kreem


Ma pole kunagi mõistnud, kui valge naha ilu ülistatakse. Kui ma ennast ilma jumeta peeglist vaatan, tundub mulle alati, et olen justkui pool aastat kirstus veetnud. Kuna mu nahk ei tooda melaniini ja ma ei päevitu üldse, tuleb minu jume alati pudelist. Ühel õhtul ladusin poekorvi viis Dove`i isepruunistuvat kreemi ja äkki lõi mulle pähe, et kuigi ma kasutan neid tooteid aastast aastasse, pole ma blogis nendest kunagi juttu teinud.

Me otsime alati täiuslikku hinna ja kvaliteedi suhet. Kui midagi sellist üldse eksisteerib, siis esimesena tärkab mulle pähe Dove Derma Spa Summer Revived isepruunistuv. Nendel on valikud kaks toodet: normal to dark ja teine: fair to medium. Minul on mõlemad alati käepärast. Kui ma tahan hommikul kindlasti jumekas olla, siis kasutan normaalsele nahale mõeldud isepruunistuvat ja olen ärgates päevitunud. Isepruunistuva kreemi peale kandmine eeldab alati täpset kätt ja tumedamat isepruunistuvat kasutades pean alati olema eriti ettevaatlik, et mu nahale kuhugi valget kohta ei jääks.

Heledale nahale loodud isepruunistuva tulemust tuleb aga kauem oodata. Kui tean, et pean näiteks paari päeva pärast veatu välja nägema, tasub isepruunistuva kreemiga teha algust kaks päeva varem. Mulle isiklikult tundub, et heledale nahale loodud isepruunistuv kreem püsib nahal paremini. Kuid võimalik, et põhjus on just selles, et kasutan seda nädalas kahel-kolmel korral. Dove`i kõige suurem pluss on see, et mina alati ei kasuta enne isepruunistuva peale kandmist kehakoorijat, kuid hommikul on see nahal ikka veatu.

Kui varem oli Dove´i isepruunistuv sellises isekas pudelis, kust viimase kreemitilga kätte saamiseks lõikasin pudeli alati pooleks, siis juba paar aastat tagasi turule tulnud tuubid on tunduvalt mugavamad ning sealt saab kõik kätte. Seega, kui leidub neid, kellel on suur suvepäevitus juba maha tulnud või neid, kes sarnaselt minuga ei päevitugi, soovitan proovida Dove`i isepruunistuvaid kreeme. Loo avafotol olen päevituse saanud just Dove 
Derma Spa Summer Revived isepruunistuvast tuubist. Sellel fotol peaks päevitus väga kaunilt välja tulema. Millised on sinu lemmikuimad isepruunistuvad kreemid? Kui tead mõnd eriti head leidu, jaga seda kindlasti kommentaariumis.


FOTOD: Meisi Volt & Stella K. Wadowsky
Share:

1 kommentaar

  1. Minu pika-aegne lemmiktoode isepruunistujate seast on olnud Avoni True Nutra Effects Radiance Tinted Moisturiser SPF20. Kasutasin seda pikalt regulaarse päevakreemina, toode jäi alati ühtlane ning jume ilmus nähtavale juba päris ruttu. Lisaks on seal sees ka pruunistavad osakesed, mis koheselt jume parandavad ning minu jaoks oli nii kreemi kergem ühtlaselt peale kanda. Kuna isepruunistuvate ja päikesekaitse toodete osas on ka palju vastuväiteid, siis olen viimasel ajal hoopis kodumaiste tootjate - Signe Seebid ja Joik - naturaalse porgandiõliga tooteid kasutanud ning pean tunnistama, et kuigi tulemus jääb ehk tagasihoidlikum, siis on see ometi olemas ning loomulik :) Lisaks on üks mu lemmikuid ka Australian Goldi päevitust intensiivistav kehasprei, mis samuti jätab nahale kena loomuliku tooni.

    VastaKustuta

© afäär | All rights reserved.