kolmapäev, 26. september 2018

Minu uus iluleid on ... vastab Youtuber Anita Sibul


"Kui mõtlen erinevate ilutoodete peale, siis 100% on minu nõrkuseks ripsmetuššid. Kuid kodust väljun, siis värvin pea alati just ripsmed ja korrastan kulmud. Läbi aegade olen testinud umbes sadakond ripsmetušši ja leidnud oma lemmikud," räägib YouTuber ja L'Oréali nägu Anita Sibul.

Ta ütleb Afäärile, et kui leiab oma lemmiku, sii ei kipu ta naljalt uusi tooteid otsima: "Näiteks Maybelline`i ripsmetušsid on jäänud minu lemmikuteks. Mulle saadetakse igasuguseid tooteid, kuid Maybelline`i Colossal Big Shot Mascara on parim. Sellel on mitu suurt plussi. Näiteks on mulle oluline, et tegemist on hästi intensiivse musta tooniga ja ta annab ühe korraga palju tihedust. Mulle meeldib, et ma ei pea lõputult oma ripsmeid maailma."

Anita ütleb, et kingib oma näole ka meigivabu päevi. "Nädalas tuleb ette mõni päev, kui ma ei kanna üldse dekoratiivkosmeetikat. Vahel on mul vaid ripsetušs, kulmud ja huulepulk. Ja siis on need päevad, kui käin väljas täismeigiga."
Mitu head aastat ilumaailmas oma lemmikuid otsinud Anita nendib, et tema jaoks on dekoratiivkosmeetikast ehk olulisemgi see, kuidas naha eest hoolitseda. "Mu sõbranna on meigikunstnik ja ütleb, et paljud naised ei kasuta õhtuti ei kreemi ega seerumit ammugi mitte silmakreemi. Kogu meik pestakse geeliga maha ja nahk jääb kuivaks. Minu jaoks algab ilu  nahahooldusest."

Juba mõnda aega on Anita kasutanud firma It`s SKIN seerumeid ja kangasmaske. "Mul kuiv nahk ja nende kollageeni seerum on imesid teinud. See annab nahale niisutust ja loomuliku sära. It`s SKINi tooted on minu jaoks ilumaailmas tõeline avastus. Neile, kes soovitad testida kangasmaske, soovitan just It`s SKINi kangasmaske. Täiesti asendamatud!"


Jälgi Afääri ka Instagramis, mille leiad SIIT.
FOTOD: Elina Bondar
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.