reede, 7. oktoober 2016

YouTuberite ilutooted. Mida pakub Zoella Beauty sari?


Mind on alati huvitanud erinevad tooted, millele blogijad on oma nime andnud ja kus nende lennukad ideed on teoks saanud. Ma olen ise koostöös Nurmega andnud Stellariumi esimeseks sünnipäevaks välja küünla ja Pi-Ret Jewelryga teinud kaelaehete kollektsiooni ning mäletan, kui palju elevust mõlemad projektid kaasa tõid. Seda enam on huvitav testida ilumaailmas suuremat kõlapinda saanud ilutooteid, mis on kuulsate vlogijate ja blogijate loodud.

Zoella ehk Zoe Sugg on 25aastane Briti vlogija, kellel on blogimise ja videote tegemise staaži kaheksa aastat. Selle ajaga on tema YouTube´i kanalil ei rohkem ega vähem kui 8 863 255 tellijat. See on mõistagi toonud kaasa nii rekordeid purustanud raamatu "Girl Online" (mis saab kohe järje) kui ka Zoella Beauty sarja. Hiljuti tulid tema sarjas müügile uued tooted ja nendest valisin paar asja, millest kirjutan ka sulle. 

Meie pere suurim vannis mulistaja on Rene, ta võib seal veeta tunde ja tunde. Selleks puhuks on meil oma traditsioon: mina täidan vanni veega ja preili astub vanni. Seejärel võtan välja erinevad vannipallid ja tema valib endale ühe. Ükskõik millise ta endale võtab, kiidan mina: "Väga hea valik, preili." Ma arvan, et see traditsioon sai meil alguse viis aastat tagasi ja olles traditsioonidesse narruseni kiindunud, hoian seda elus. Meil on alati vannitoakapis korvitäis vannipalle, mida ma pean tõeliseks luksuseks. Minu meelest on Zoella Beauty vannitooted ideaalne kingitus kas lastele või täiskasvanutele. Rene elevus oli suur, kui ta sai kätte šokolaadi meenutava vannitoote. Mõistagi arvas ta esialgu, et tegemist ongi šokolaadiga ja seda suuremad olid tema niigi suured hirvesilmad, kui ta luges pakendilt "Do Not Eat!" Zoella Beauty "Fresh Fizzi" jätkub neljaks vannis mõnulemiseks. Ma arvasin, et see lõhn on magusam, kui ta on pigem tagasihoidlik ja rahustav. Zoella vannifizz on täiusliku pakendiga - siin on kõik minu lemmikvärvid kokku saanud ja tulemus on enam kui nauditav. Ühe "Fresh Fizzi" kinkisin oma sõbrannale ja ta ütles, et ei raatsi seda avada, sest see pakike mõjub minimalistlikul vannitoariiulil omaette dekoratsioonina. Teine toode, mida ma Zoella Beauty sarjast testisin, on tema Kissy Missy huulepalsam. Kui aus olla, polnud mul selle suhtes ülearu suuri ootuseid. Ja kui ootuseid pole, saab see tähendada vaid üht - meeldivat üllatust. Mäletan, et kui selle avasin, olid mul huuled parasjagu kuivad ja määrisin seda automaatselt huultele. Õige pea avastasin, et huuled on pehmed ja toidetud. Miinus on vast see, et mulle tõesti ei meeldi sõrmepidi potsikust huulepalsamit koukida... Seega kasutan seda vaid siis, kui saan eelnevalt käsi pesta. Huulepalsami tooni suhtes olid mul samuti esialgu kahtlused, kuid asjata. Pannes seda huulele ühe kihi, jätab ta kerge tooni, kuid lisades seda julgesti, on huultel värvi. Kõige olulisem on minu jaoks see, et ta tõesti töötab huulel. Kuid parim üllatus oli alles ees. Ühel päeval jooksin suure kiiruga takso peale ja autos avastasin, et mul jäi põsepuna maha. Kotist vaatas vastu vaid "Kissy Missy", mida tupsutasin oma põskedele. Jaa. See jäi põskedel eriliselt ilus. Mul olid nude huuled ja see roosa toon kinkis näole erakordselt ilusa tulemuse. "Kissy Missy" maksab 4,32 € ja nagu Zoe huulepalsamit tutvustades ütles: ta soovib, et tema tooteliinist saaks igaüks endale midagi lubada. Ilus mõte.

Mitmed minu kosmeetikakotid on lõpetanud nii, et mu tütar paneb sinna oma pliiatsid ja kõnnib sellega tähtsalt kooli. Seega olen päris tihti arvestanud, et minu kosmeetikakotist saab ühel hetkel hoopis Rene pinal. Mulle see sobib. September läheneb armutu kiirusega ja kinkisin ühe oma kosmeetikoti tütrele. Vaatasin rõõmuga, kuidas ta täitis selle innukalt oma uute pliiatsitega ja teatas, et kool võib alata. Minu uus kosmeetikakott on samuti Zoella sarjast ja see on minu meelest tõeliselt kvaliteetne. Ma armastan väga Tiffany-sinist  ilus, helge, võrratu! Sellel kosmeetikaotil on kuldne lukk ja need suured Zoe´i silmad on justkui minu lapsepõlve lemmikfilmist "Breakfast At Tiffanys". Mul oleks põnev teada, kas sina oled Zoella Beauty või mõne teise blogija tooteid ostnud?    Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.