esmaspäev, 19. veebruar 2018

Vita Liberata: kas krõbe hind on väärt?


Kohe, kui Eestisse saabuvad päikeselised ilmad, on enamik tänavapildis vastu tulevaid kaaskodanikke võrratu jumega. Mina mitte. Mina olen alati lumivalge. Kui olen käinud soojamaa reisidel, tulen alati tagasi täpselt samasugusena. Ma ei lähe punaseks, ma ei lähe pruuniks. Kui käisin nahaarstil, ütles ta mulle, et minu nahk ei tooda melaniini ja ma pean leppima sellega, et olen valge. Mis ma öelda oskan... Ma pole iial oma valge nahaga, mida ilusaks peetakse, leppinud. 

Seega olen isepruunistuvaid kreeme endale läbi aegade mitu kilomeetrit peale ladunud ning ikka ja alati endale uut otsimas. Seega, kui Eestisse jõudis uus isepruunistuvate toodete kroonitud kuningas Vita Liberata, olin neid kohe valmis testima. Esimene, mis peaks paljudele Vita Liberata toodete puhul meeldima, on see, et nendel ei ole tüüpilist isepruunistuva kreemi lõhna. Minule isiklikult väga meeldib isepruunistuva kreemi lõhn, seega ei oma see minu jaoks erilist tähtsust, kuid tean, et jään siinkohal selgelt vähemusse. Kui minu ellu ilmub mõni uus isepruunistuv kreem, siis tavaliselt testin seda esmalt vaid jalgadel ja kui tulemus jääb laitmatu, läheb see kogu kehale. Võtsin selle endale reegliks päeval, kui testisin üht uut isepruunistuvat ja hommikul ärkasin nii laigulisena, nagu oleksin "ma-parem-ei-ütle-kus" püherdanud. Kogu olukorrale ei lisanud kergendust tõik, kui minu meesülemus, kes iial mitte midagi isiklikku ei küsinud, päris minult pärast koosolekut, kas mul on käed põlema läinud... 
Hoolimata sellest, et Vita Liberata on saanud vaid häid arvustusi, testisin seda ikkagi ettevaatlikult. Esmakordselt kandsin vahtu "Vita Liberata Phenomenal 2-3 Week Tinted Tan Mousse" vaid jalgadele. Vita Liberata tooteid on võimalik nahale kanda spetsiaalse kindaga. Kuna toode ise on juba pruuni tooni, soovitan kindlasti kinnast, sest see hoiab ära pruunid peopesad. Kui olin õhtul vahu jalgadele määrinud, ärkasin hommikul meeldiva üllatusega - jalad olid loomulikult pruunid. Ei mingit oranžikat tooni! Päevitus tundub äärmiselt loomulik. Mida ma kuidagi uskuda ei tahtnud, on see, et päevitus kestab nii pikalt - umbes kümmekond päeva. Kui ma kasutan isepruunistuvaid kreeme, siis kingin jumele pikema elu kasutades pea igal õhtul pärast dušši kehakreeme ja kuivõlisid. 

Lisaks testisin nende isepruunistuvat marula õliga losjooni "Self Tanning Tinted Lotion". See annab kohese päevituse ja kuna ta on samuti pruuni tooni, siis näen täpselt millise osa kehast olen ära katnud ja mis vajab veel võõpamist. Mõlema toote eelis on, et nad kuivavad nahal kiiresti ja ma ei pea pool õhtut keset vannituba seisma. Tead ju küll, kui vahel läheb vannitoas kauem ja juba kõlab uksel kaeblik koputus. See on justkui alatuse seadus, et kui tahad vannitoas pikemalt olla, on sinna äkki ka kõigil teistel asja. Kaasa arvatud sinu kassil. Kuna ma armastan magada pidžaamas, avastasin, et Vita Liberata toodete suur pluss on see, et pidžaama pole hommikuks sama päevitunud kui ma ise. Kuidas nad seda teevad, et see riietele ei hakka, on juba nende luksuslik saladus.Kolmas toode on nende väga nutikas isepruunistuv mineraalpuuder Trystal Minerals, millel on kaasas maailma kõige pehmem kabuki-pintsel. Kui seda otse nahale kanda, jääb see mõnusalt kuldne. Kodus olles ma end ei meigi, kuid mulle meeldib Vita Liberata pintsliga flirtida ja sellega pisut nägu kontuurida. Tulemuseks on kauakestev kontuuritud nägu. Täpselt selline nagu oleks päikeselt kerge suudluse saanud. 

Vita Liberata valik on äärmiselt põnev. Lisaks ainulaadsele isepruunistuvale mineraalpuudrile on nende valikus ka niisutav näomask "Self Tanning Night Moisture Mask". Selle saab mugavalt õhtul puhtale nahale kanda ja hommikul ärkad üles kerge jumega, samal ajal on näonahk sügavalt niisutatud. Minu jaoks on seni olnud isepruunistuvad tooted just sellised, mis nahale samal ajal kuigi palju niisutust ei paku (kirjutagu nad oma pakendil mida soovivad), kuid see toode on teine klass. Umbes nagu istuksid Volga roolist kõigi mugavustega Volvosse.Mainin ära, et kasutan näol isepruunistuvaid tooteid väga harva, sest hoolimata sellest, kui head nad ka pole, ummistavad nad siiski poore. Seega saan ma ilmselt sellest 65 ml isepruunistuvast maskist läbi kuni järgmise aasta suveni. Kui sul tekkis huvi, kiika kaubamajja Stockmann või tee tutvust nende valikuga e-poes TanTan.ee Üks on selge - kui sa oled isepruunistuvate kreemide fänn, siis Vita Liberata tähendab seda, et sa oled jõudnud paradiisi, kus kõik on võimalik!
FOTOD: Meisi Volt
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.