esmaspäev, 3. oktoober 2016

Viis põhjust, miks osta uusim Max Factori ripsmetušš


Kui rahvusvaheline meigikunstnik Lisa Eldridge tegi hiljuti ülevaate erinevatest ilutoodetest, mis on tema meigikohvris enam kui 20 aastat püsinud, haarasid ripsmetuššide osas krooni Max Factori tooted. Tõepoolest, Max Factor on läbi aegade toonud turule kvaliteetseid ripsmetušše, kust ka kõige nõudlikum klient leiab endale selle ainsa ja õige. 


Sügis toob poelettidele uuendusliku Max Factor False Lash Epic Mascara ripsmetuši. Max Factor False Lash Epic Mascara ripsmetuši uus False Lash Epic Brush hari loob eepilise ja võrratu  ripsmelehviku, milles ei jää märkamatuks ainuski ripsmekarv. Max Factori poolt välja töötatud uus tušiharjas vabastab meid vajadusest kasutada kahte või enamat ripsmetušši, et iga viimane kui ripsmekarv silma sisenurgast välisnurgani oleks tušiga kaetud. Uue False Lash Epic Brush tuši neli erinevat harjasetüüpi  koostöös tuši tumendava koostisega annavad kokku parima, meigikunstnike tööst inspireeritud professionaalse ripsmetuši.  

Siin on neli põhjust, miks proovida uut False Lash Epic Mascara ripsmetuši:

1. Teistest Max Factori ripsmetuššidest suurem veesisaldus – võimaldab pikendada pealekandmisaega ning suurendada loovust. 
2. Madala sulamispunktiga vaha - võimaldab ühtlast pealekandmist. 
3. Kõrge sulamispunktiga vaha – aitab ära hoida määrimist ja pudenemist päeva vältel. 
4. Ripsmetušši on lisatud läikepolümeer, mis annab loomulikku läiget ja sära.
5. Ripsmehari sobib täiuslikult piiritlemiseks ning harja otsik võimaldab pääseda ligi ka silmanurkadele, et tagada kaunis lehvikuefekt. False Lash Epic ripsmetušš on inspireeritud meigikunstnike kogemustest ning aitab naistel saavutada täiusliku ripsmelehviku efekti. 

Hind: 17,50 €
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.