esmaspäev, 19. september 2016

Uus öömask: mida lubab Shiseido?


Öömaskid on juba mõnda aega pea iga naise öökapil. Shiseidol on väljas õhtul pealejäetav geel-mask, mis kindlustab nahale suurepärase ööune, isegi siis, kui sa ise kuigi hästi pole maganud. Maski koostis pakatab kontsentreeritud E- ja C-vitamiinist, mis soodustavad naha jaoks vajaliku rakusisese energia tootmist. Lisaks võimendavad naha loomulikke uneajal toimuvaid uuenemisprotsesse.  

Phyto-Target Complex parandab naha loomuliku niiskuse tootmist ja Phytoplankton lisab nahale energiat ning elustab nahka. Maskil on õrn, lõõgastav ja und soodustav aroom. See sobib ideaalselt kõigile nahatüüpidele, olgu sul väsinud, kuiv või tuhm nahk. 

Hommikul ärgates on jume värske, klaar ja särav. Mis kõige olulisem - nahk on niisutatud, tekstuur on pehmem  ja tumedad varjud silmade piirkonnas on vähenenud. Geel-maski peale kandmisel jääb värske tunne ja mingit kleepuvat kihti ei teki. Seda Jaapani ime peaks kasutama õhtuti, peale tavapärast nahahooldust. Toode tuleb kanda üle kogu näo ja isegi silmade piirkonda. 

Öömaski leidub topsis väga rikkalikult - tervelt 80 ml ja seda kulub õhtuti vaid väga väike kogus. Nahale tuleks kanda kõigest väikese sõrmeotsa täis toodet. Hind: 80ml 48 
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.