esmaspäev, 19. september 2016

Tere tulemast! Minu afäär on sinu afäär!


Meil kõigil on ilumaailmaga oma afäär. Kes jumaldab juuksetooteid. Kes unustab ennast alailma dekoratiivkosmeetika imedemaale. Kes peab lugu nutikast nahahooldusest. Kes kogub küünelakke. Kellel on vannitoas alati ruumi ühele uuele dušigeelile või kahekümneteisele kehakreemile. 

Minu nõrkuseks on läbi aegade olnud kõik eelpool mainitud tooted. Minu suurim armuafäär on olnud alati ilumaailm. Minu kirg ilutoodete kajastamise vastu sai alguse juba aastaid tagasi. Ma olen olnud ajakirja Just! ilukülgede osa Glamuur vastutav toimetaja. Pärast seda töötasin Eesti suurimas portaalis Delfi, kus meil oli videode-sari Iluklubi, kuhu kutsusin tuntud inimesi tooteid testima. Meil oli alati lõbu laialt, sest ilumaailm pakub ohtralt mängulusti. Neli aastat minu elust möödus ajakirja Pulss ilutoimetajana ja alates septemberist olen ajakirja MOOD ilutoimetaja, kus minu vastutada on pea 20 lehekülge iluteemasid. 

Aastal 2012 sai hoo sisse ilublogina alustanud Stellarium, millest on tänaseks kasvanud välja rahvusvaheliselt edukas elustiiliblogi (link siin). Stellariumis olen läbi nelja aasta toonud lugejateni palju erinevaid arvustusi ja teste. Selleks, et mõista paremini dekoratiivkosmeetika kaleidoskoopilist maailma, lõpetasin läinud aastal rahvusvahelise meigikooli International Make-Up Center ja töötan ka meigikunstnikuna. Seega võin julgelt öelda, et minu kõige kirglikum armuafäär on olnud kosmeetikaga ja just seepärast kannab see ilu-uudiseid kajastav blogi nime AFÄÄR.

Eestis on lugematul arvul erinevaid firmasid, mis rikastavad meie ilumaailma. Kuid kas me ikka oleme kursis kõigi toodetega, mida meile pakutakse? Kas me teame, millised firmad on Eestis kanda kinnitanud? Ilumaailm on pidevas muutumises ja pakub meile igapäevaselt uudiseid. AFÄÄR on iga ilugurmaani uus kaaslane hommikuse kohvi või õhtuse tee kõrvale. See koondab kokku kõik värsked ilu-uudised, arvustused ja edetabelid. Kui sina oled see, kes esindab Eestis põnevaid tooteid, mis võiksid leida AFÄÄRis kajastust, võta julgesti ühendust ja kirjuta info@stellarium.ee

Kui blogis Stellarium ilmuvad postitused nii inglise kui ka eesti keeles, siis AFÄÄR jääb vaid eesti keelseks. Võtkem teda kui Stellariumi väikest õde, kes tahab lakkamatult ilutoodesest lobiseda. Seega ole valmis - AFÄÄR toob sinuni ilusad uudised ja seda iga päev! 

Stella K. Wadowsky

Oled oodatud jälgima AFÄÄR uudiseid Instagramis, mille leiad SIIT ja samuti hoia end kursis meie Facebookiga, kuhu sätime iga päev uusi lugusid. Facebooki leiad SIIT.

FOTO: Meisi Volt
Share:

3 kommentaari

 1. Kes teeb, see jõuab. Väga tubli ettevõtmine. Kujundus on ilus ja olen alati imetlenud Sinu keelekasutust! Sinu mängulised postitused on Stellariumis olnud aastaid minu varahommikuse kohvi kõrvale lugemispala. Nüüd on mul põhjust lugeda ka Sinu teist blogi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Esmalt mainin, et Sa oled meie kõige esimene kommenteerija. Aitäh! Ma loodan, et sellest saab koht, kus need, kes armastavad ilu-uudiseid, leiavad ajapikku kogu vajaliku. Seega - teretulemast!

   Kustuta
 2. Kaunis nimevalik! On inimesi, kelle meelest nimi lihtsalt on ja on neid, kes annavad sellele kire ja sära ning AFÄÄR kõlab just selle viimase kategooria kohaselt. Soovin edu ja hoian kindlasti lisaks Stellariumile ka uutel iluafääridel silma peal : )

  VastaKustuta

© afäär | All rights reserved.