neljapäev, 29. september 2016

Otsid kergemat jumestuskreemi? See on sulle loodud!Jumestuskreemid on minu kosmeetikakotis olnud alati esikohal ja olen nende suhtes igavene otsija. Diori seerum-jumestuskreem on pikka aega olnud minu suur lemmik, see lubab nahal hingata ja kingib samas tervisest pakatava sära. Minu tähelepanu köitis koheselt tõik, et tegemist on ultra kerge jumestuskreemiga.

Seerum-jumestuskreemi on lisatud korrigeerivaid pigmente, mis on kombineeritud hajutavate osakestega. Märkimist väärib, et Nude Airi koostises olev taimne õli on rikastatud hapnikuga ja õlis olevad mikromullid on täidetud omakorda vitamiinide ning mineraalidega, mis toidavad rakke ja tõstavad nende vitaalsust. Miks see on tähtis? Ikka selleks, et elujõudu tulvil rakud aitavad nahal paremini hingata. Lisaks on seerum-jumestuskreemi koostises jõhvika õli, mis on rikas rasvhapete poolest, selles sisalduvad antioksüdandid parandavad nahas niiskust.   

Diorskin Nude Air seerum-jumestuskreem on ultra-kerge tekstuuriga, see on isegi pisut vesine. Mind on varem sellised erakordselt kerged jumestuskreemid teinud ettevaatlikuks, kuid ometi pole ma pidanud pettuma. Nude Air saab minult täispunktid kõigis kategooriates - seda on lihtne peale kanda ja toodet kulub vähe. Ma kasutan alati silma all valgustpeegeldavat pliiatsit, kuid kiirematel päevadel ajab ka see jumestuskreem asja ära. 

Neile, kellel on probleemsem nahk, soovitan lisada nahale lihtsalt teise kihi jumestuskreemi. See jumestuskreem ei hakka nahal trikitama - ta ei rullu sul sõrmede all, vaid katab korralikult ära kohad, mis vajavad ka rohkem tähelepanu. Diorskin Nude Air on pipetiga ja jumestuskreemi tilgutad sõrmedele nii palju, kui vajad. Minul kulub seda kolm-neli tilka. Neil päevil, kui mul on pildistamised,  kasutan jumestuskreemi pisut rohkem.   Päeva esimeses pooles ei vaja Diorskin Nude Air kindlasti puudrit, kuid kui sinu meigirituaali juurde käib puuder, siis võin julgelt öelda, et su meigipõhi peab vastu kaunid kaheksa tundi. 

Soovitan seda soojalt kõigile, kes otsivad kergemat jumestuskreemi ja ei jätaks nahal maski muljet. 

Hind: 30 ml 53,00 € 
Share:

1 kommentaar

© afäär | All rights reserved.