kolmapäev, 28. september 2016

Mis oli parim ilusoovitus, mida ema Kate Winsletile andis?Iga ema annab oma tüterele kaasa vähemalt ühe ilusoovituse. Millise nõuande andis Oscari võitjast näitlejale Kate Winsletile kaasa tema ema Sally

40aastane Kate, kes on aastaid olnud Lancôme reklaamnägu, rääkis ajakirjas InStyle, et ainus soovitus, mida ema tulevasele näitlejale välimuse osas andis, oli see, et ta ei laseks iial oma kulme erinevate trendide tuules kitkuda, sest vastasel juhul ei jää nendest lõpuks midagi järgi.

Kate on selles küsimuses oma ema sõna kuulanud ja seda on pidanud tegema ka meigikunstnikud, kes filmistaarile jumestust teevad: "Mul on väga korrektse kujuga kulmud, kust on vaja võibolla kõigest üks-kaks karva ära kitkuda. Kui meigikunstnik võtab pinsetid välja, olen keelanud neil oma kulme kitkuda! Nende kuju on loomulikult kõige kaunim. Pealegi suudavad meigikunstnikud kulmupuudriga ja pliiatsitega väga osavalt ringi käia, seega on minu kulmud jäänud alati puutumatuks."

Millise ilusoovituse on ema sulle kaasa andnud?Share:

2 kommentaari

  1. Minu kallis ema on alati julgustanud mind ilutoodetega katsetama, kuid algusest peale olen ma ka teadnud, et jumestus tuleb igal õhtul näolt eemaldada. Selle eest olen talle tõesti tänulik :)

    VastaKustuta
  2. Soengu tegemisega seoses on ema mulle nõu andnud.Kuna mul on loomulikud lokkid, siis loki paremini välja toomiseks niisutan neid kraani veega.Juusteotstest käega pea Poole surudes.Suvel eelistan vihmavett.

    VastaKustuta

© afäär | All rights reserved.