teisipäev, 20. september 2016

Minu uus iluleid on... Vastab Reet Härmat

FOTO: Dmitry Knut

"Soovitan naistel unustada riitsinusõli ja võtta välja tänapäeva tehnoloogiate järgi välja töötatud ripsmeseerumid. Mind pööras täielikult seerumiusku klient, kes ühel päeval ilmus meigitooli uhkete... Võiks lausa öelda, et kulmudeni ripsmetega, olles varem tagasihoidliku ripsmepaari omanik olnud," räägib hinnatud meigikunstnik Reet Härmat oma uusimast avastusest ilutoodete maailmas.

Ta ütleb, et oli varem katsetanud hooldavaid ripsmepalsameid ja -tušše, mis küll andsid veidi pikema ripsmekaare, kuid mitte midagi märkimisväärset. "Kui olin kuu aega järjepidevalt kasutanud Maxeylash seerumit, oli suur minu üllatus, kui kuu aega hiljem märkasin ripsmeid värvides, et pidin otsi ripsmete otsi lühemaks näpistama, et need kulmudeni ei ulatuks ja laumeiki ei määriks. Kui läksin kosmeetikusse, jäi ta tükiks ajaks minu ripsmeid nühkima, sest arvas et need on värvitud. Nii suur muutus ühe väikese seerumi abiga!"

Reedu sõnul arvasid sõbrannad, et ta on püsiripsmed paigaldanud. "Sain uhkusega öelda, et see on minu loomulik ilu. Minu meelest ei ole midagi kaunimat, kui lopsakalt loomulik ripsmekaar."

Maxeylashi toimeaine, mis ripsmed kasvama paneb, on bimatoprost - prostaglandiini analoog ehk loodusliku aine prostaglandiini sünteetiline variant. Selle aine mõju ripsmekasvule avastati glaukoomi ravivate silmatilkade kõrvalnähuna. See põneva looga toimeaine on Maxeylashi üheks põhikomponendiks. Peale selle sisaldab see veel ripsmeid tugevdavat biotiini (vitamiin B7), elastsust andvat hüaluroonhapet ning lipiide, mis toidavad ripsmeid ning mille kasutamise järel muutuvad need pikemaks, tihedamaks, tumedamaks ja lopsakamaks juba pärast 1-3-kuulist kasutamist. 

Reet toob välja teisegi ilulemmiku, mis samast sarjast. "Heade tulemustega on ka hiilanud kodumaist päritolu ripsmeseerum Yxes. Tõhusaks ja mõjusaks ning silmadele mõnusaks teevad seerumi looduslikud koostisained – näiteks kummeli- ning oliiviõli, mille kasulikud omadused tutvustamist ei vaja. Just kindel toime ja looduslik koostis eristabki Yxes seerumit teistest ripsmepikendusvahenditest. Seerum kantakse peale mugava pintsliga – nagu joonistaks lainerijoont. Soovitan seda panna ka alumiste ripsmete piirile. Antud seerum, aga ärritas veidi rohkem silmi kui Maxeylash. Maxeylash pani silmad esialgu kergelt kipitama, kuid nagu me kõik teame  ilu nõuab ohvreid."

Maxeylash seerum maksab 69 € ja Yxes seerum maksab 49 €.


Share:

6 kommentaari

 1. Oh, seda on hea teada, sest ma olen oma lühikeste ripsmetega kogu aeg hädas. Kahju ainult, et kõik head asjad nii kallid on.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Paljud, kes on neid seerumeid kasutanud, on väga rahul. Seega tasuks proovida. Tulemus kestab pikalt :)

   Kustuta
 2. Seda võiks tõesti ka ise proovida :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sul on päris pikad ripsmed, siis pead prillide kandmise lõpetama :)

   Kustuta
 3. Mul on endal nii heledad ja lühikesed ripsmed, nüüd lähen kindlalt seda seerumit ostma. Nii kalli toote puhul on hea, kui keegi kinnitab et jah tõesti töötab :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kas sa keemilist ripsmete värvimist oled proovinud? See peaks kindlasti töötama, kui oled hädas heledate ripsmetega. Kui ostad seerumi, tule meile siia Afääri külla ja anna vastukaja, kuidas töötas.

   Kustuta

© afäär | All rights reserved.