esmaspäev, 19. september 2016

Millist juukseharja kasutab Cambridge`i hertsoginna?


Kes ei teaks seda inglitiibadega juukseharja Tangle Angel, millest paljud ajakirjad kirjutavad ja mida juuksurid taevani kiidavad? Hiljuti jõudis Tangle Angel ka Daily Maili veergudele, kus Cambridge´i hertsoginna Catherine`i juuksur Richard Ward avaldas, et just selle harjaga abil föönitab ta iga kord printsessi juustesse uljad lokid.

Tangle Angle on antibakteriaalne, antistaatiline, kuumakindel, veekindel ja selle harjaste asetus on täiuslikult reljeefne. Tõepoolest juuksehari on väga mugav, seda on mõnus käsitleda ja kasutada ning sellega saab edukalt pusasid lahti kammida. Tõik, et staarjuuksur Richard Ward just Tangle Angle harjast rääkis pole aga juhuslik. 

Nimelt on Ward ise selle juukseharja loonud ja seega väga nutika ärimees. Juba aastaid on teada, et kõik, mida Cambridge`i hertsoginna kannab, pakub huvi. Kleidid ja kingad, millega Catherine avalikkuse ette ilmub, müüakse läbi nagu soojad saiad. Seega tegi Richard Ward väga nutika käigu, kui reklaamis just enda disainitud juukseharja kui printsessi perfektse soengu parimat abimeest. Müügtrikk on see igatahes, kuid Tangle Angle on tõesti väga hea juuksehari. Tõsi, kujundus meenutab pigem Disney printsessidele loodud aksessuaari. Hind ei ole aga kuidagi rahakotti rõhuv, kes igatseb endale Tangle Angle juukseharja, saab selle soetada alates 11,90 euro eest. Juukseharju on mitut erinevat suurust, seega leiab iga pea endale oma. Ja mõeldud on ka loomadele - käpakujulne juuksehari peaks rõõmu pakkuma nii kassile kui koerale, kes peab ühest korralikust harjamisest lugu. Samuti võib soetada endale pisikese võtmehoidja, millega saab paremal juhul tukka kammida. Igaühele midagi!
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.