kolmapäev, 21. september 2016

Milline lõhn oli möödunud aastal Eestis müügilt esikümnes?


Läinud aastal oli Juicy Couture Eestis müügilt uhkelt esikümnes. Nii on see olnud juba mitmeid aastaid. Aastal 2015 kuulus parfüümide tippkümnesse müügihitt I AM JUICY COUTURE, mis saab nüüd väga selge sõnumiga pärija, mis kannab endas sõnumit I ♥ JUICY COUTURE.

Traditsiooniliselt on tegemist pigem magusama lõhnaga, mis on siiski oma väikese trikiga. Lopsakate puuviljade ja värske lillelõhna kombinatsioon on läbi imbunud ahvatlevast ambrast ja muskusest. Puuvilja- ja vanillilõhnast kantud parfüümis on peidus pisut idamaad, mistõttu pälvib lõhn veelgi tähelepanu.

Parfüümi tipunootides poosetab punase sõstraga segunenud karamellõunte ja mandariini mahlane puhang. Lõhnasüdames flirdivad tiigerliilia ja jasmiinikroonlehed roosa kuslapuuga. Põhjanootides leiab kreemjase ambra. Kütkestavate muskusenootide ja patšuli koosluses lööb kõlama luksuslik lõppakord.

Juicy Couture`i puhul ei saa kunagi nende uhkeldavatest pudelitest mööda vaadata. Seekordne lõhnapudel I ♥ JUICY COUTURE on karahvini meenutava kujuga, lisaks troonivad pudelit ikooniline kalliskividega kaunistatud kinnituspööre ja ketidetailid. Pudel on kahtlemata mängulisema alatooniga, kui teised Juicy Couture`i iludused. 

Hind: 30 mL edp 47€
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.