teisipäev, 27. september 2016

Millega üllatab H&M Beauty sel sügisel?


Augusti lõpus tõi H&M lisaks Ülemiste ning Rocca al Mare keskuse iluosakondadele H&M Beauty tooted müüki ka Tallinna Postimaja kauplusesse. Niivõrd laia valikuga iluosakond on vaid Tartus Kvartali kaubanduskeskuses ning ostelda on saanud ka e-poes. 

Lisaks suurepärastele dekoratiivkosmeetika- ning maniküüritoodetele on Postimaja iluosakonna riiulitele seatud näiteks Ecocert sertifikaadiga ilusari H&M Conscious Beauty ning juukse- ja kehahooldustooted. H&M Beauty tootevalikus on kaunites pakendites jumestustooteid silmadele, huultele ja meigipõhja tegemiseks, lisaks meigitööriistu, küünelakke, maniküüri- ja kehahooldustooteid, kosmeetikakotte, soenguviimistlus- ja juuksehooldusvahendeid. Sarja võtmeideeks on “Mood Sinu näole”. 

H&M peab ilutooteid loomulikuks osaks täiuslikust moenägemusest ning nii peegeldabki H&M Beauty valik kaasaegseid moe- ja ilutrende, et aidata klientidel oma välimust viimistleda. H&M Beauty tootmine järgib karme reegleid ning kvaliteedikontrolle, mis vastavad nii H&Mi enda standarditele kui Euroopa Liidu nõudmistele. Tooteid ei ole testitud loomadel, viimane on oluline osa H&Mi põhimõtetest.  Ilutoodete sari H&M Beauty lansseeriti ülemaailmselt eelmise aasta suvel.  


Uudiskollektsioonidest pakub hetkel põnevust limiteeritud ilukollektsioon ,,Precious Glow“, mis aitab teostada saabuva sügise läikivat ning kiirgavat võtmetrendi. Pilk tasub peale heita ka iluosakonna küünelakivalikule, milles on sügisest alates kokku 200 tooni, nende seas ka uued metalliläikelised ja hologrammiefektiga lakid.

Hea lugeja! Kas sinul on juba H&M Beauty toodetega kogemusi? Mina testisin hiljuti nende matte huulepulki ja annan kümnest punktist kümme.
Share:

4 kommentaari

 1. Mina olen küünelakkidega ka väga rahul! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nendel on tõesti ilus valik. Tean omast käest, et H&M`i osakonnast on raske ühe küünelakiga lahkuda...

   Kustuta
 2. H&M küünelakid on kas head või isegi väga head, huuleläiked enam-vähem.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul on pikalt hinge peal üks nende tumesinine mono lauvärv. Järgmine kord viin ta koju :)

   Kustuta

© afäär | All rights reserved.