neljapäev, 22. september 2016

Miks loobus Victoria Beckham isepruunistuvatest kreemidest?


Poptähest moekunstnikuks tõusnud Victoria Beckham armastas pikki aastaid väga jumekat nahka. Mõni aeg tagasi teatas ta, et on igasugustest isepruunistuvatest kreemidest loobunud. Põhjuseid on mitmeid, kuid kõige lõbusam on kahtlemata Victoria selgitus, et liiga jumekana meenutas ta "jalgpalluri naist". Teadupärast on Victoria abielus endise vutiässa David Beckhamiga.

Hea huumorimeele poolest tuntud Beckham mainis, et tal juhtus isepruunistuvaid kreeme kasutades pidevalt ebameeldivaid äpardusi. Näiteks värvus ta mõnd uut toodet proovides hoopis oranžiks. "Liigne päevitus lisab naisele vaid aastaid. Kui olen puhkusel, siis päevitan, kuid üldiselt olen leppinud oma nahatooniga. Soovitan seda kõikidele naistele!"Isepruunistuvatel kreemidel on Britannias ja Iirimaal palju austajaid. Põhjuseks jahe ilm, mis ei luba kunagi seda täiuslikku jumet saavutada. Teiseks põhjuseks, miks naised isepruunistuvaid kreeme eelistavad, on nahavähi oht. Veel kunagi varem pole päike olnud nii intensiivne ja palju väldivad päevitamist, kuid soovivad ometi kaunist jumet.

Neile, kes siiski eelistavad oma jume pudelist saada, jagame infot kõige populaarsemate isepruunistuvate kohta. Möödunud aastal oli Britannias üks kõige suuremaid hitte St.Tropez Gradual Tan In Shower Lotion, mille saab märjale nahale kanda. Teise koha hõivasid  Vita Liberata tooted, mis meeldivad kasutajatele niisutavate ja vananemisvastaste omaduste poolest. Eestis peetakse üheks populaarseimaks isepruunistuvaks Dove`i kreemi Derma Spa Summer Revived. Milline on sinu lemmikuim isepruunistuv kreem?FOTOD: Briti Vogue 2014 
Share:

6 kommentaari

 1. Mul pole kuigi palju kogemusi kuid üks mida olen kasutanud, tundub kuidagi looduslik ja hea.
  TanOrganic Anti-Aging Sunless Tan koos allorganic.ee lehel oleva kindaga jäi nahal ühtlane.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina Victoria sammudes ei suuda käia, olen jätkuvalt isepruunistuvate fänn. Seega aitäh vihje eest!

   Kustuta
 2. Ma olen ka tasapisi loobunud, aga laiskuse tõttu.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tuttav tunne. Just nendel hetkedel võitlen laiskusega, kas minna isepruunistuvat veel kehale laduma või lihtsalt õndsalt uinuda ...

   Kustuta
 3. Mul on tunne, et lähen pigem solaariumisse, kui kasutan seda...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei soovita solaariumit. See on ohtlik ja need jutud, kuidas loodud on turvalised päikesekeskused (loe: solaariumid), on täielik jama. Pealegi on Sul nii ilus valge nahk, et pole mõtet väga isepruunistuva kreemiga flirtida.

   Kustuta

© afäär | All rights reserved.