pühapäev, 25. september 2016

Loe, milliste uuendustega üllatab L’Absolu Rouge huulepulk!Lancôme`i huulepulk L’Absolu Rouge sai tänavu 25aastaseks. Selle aja jooksul on legendaarsel huulepulgal olnud omajagu reklaamnägusid, nende seas Kate Winslet, Lupita Nyong’o, Lily Collins ja Penelope Cruz. Tänaseks on uuendustega L’Absolu Rouge jõudnud müügile ka Eestisse. 

L’Absolu Rouge on teinud läbi mitu uuenduskuuri - huulepulkadel on erinevad tekstuurid, mis täiendavad värvitooni ja mõjutavad selle tajumist. Valikus on inspireerivad toonid – roosa ja punase variatsioonid, alates väga neutraalsetest kuni kõige silmatorkavamateni. Iga naine peaks leidma suurest valikust endale selle sobivaima. 

Kui õige värvitoon on valitud, tuleb endale leida see ainus ja õige lemmiktekstuur. Selleks võib olla kerge, kreemjas või matt… Väärib mainimist, et sügavpunane huulepulk edastab intensiivse sõnumi, kui tekstuur on matt. Igapäevaseks kandmiseks sobib hoopis kerge tekstuuriga punane huulepulk. 

Huulepulgad, millel on nimed, jäävad palju paremini meelde. Lisaks kajastavad nad emotsioone, meeleolusid ja eluhetki palju meeleolukamalt.  L’Absolu Rouge nimed on loomulikult prantsusekeelsed, mis on võrdselt nii Lancôme’i kui ka emotsioonide keel, olles justkui esimesed read väikesest loost, mida iga naine saab ise edasi kirjutada. 

Huulepulgad on nüüdsest ka uues kuues - nad avanevad lihtsalt ja kerge klõpsuga. Aukohal on Lancôme`i  kultusroos, mille leiab nii huulepulga ümbriselt kui ka huulepulgalt endalt. 

Hind: 34,99 €
Share:

4 kommentaari

 1. Uhh, need punased! Tundub, et Lancome võtab oma luksuslikkusega Chanelilt oma koha huulepulgamaailmas üle.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tundub, et see nutikas klõps, millega oleme saanud Chaneli huulepulki avada, on nüüd tõepoolest ka Lancôme`i huulepulkadel täitsa olemas. Mul on omakorda Chaneli huuleläige, mida saab samuti mõnusa klõpsuga avada. Mõtlesin just, et peaksin ühe sellise huulepulga oma emale kinkima, et ta oleks kursis, kuidas huulepulgad muutuvad.

   Kustuta
 2. Käisin neid Kaubamajas vaatamas ja nii luksuslikku elamust ei osanud oodata. Jõuluvanale on kiri kirjutatud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga hea mõte on juba varakult kiri jõuluvanale ära kirjutada :) Igati tubli!

   Kustuta

© afäär | All rights reserved.