teisipäev, 27. september 2016

Kuidas saavutada veatu meigipõhi? Meigikunstnik Katrin Sangla vastab!


Max Factor üllatab uue meigialuskreemiga Smooth Miracle Primer. Me kõik teame, et meigialuskreemid on täna asendamatud tooted, millega saame luua peaaegu veatu naha. Max Factori uusim leiutis on jõudnud lõpuks ometi Eestisse. Kuidas hindab seda toodet jumestuskunstnik Katrin Sangla?

Max Factor mõistab, et ebaühtlase tekstuuriga nahk on muutumas naiste jaoks üha suuremaks probleemiks. Ebaühtlane nahatekstuur on sageli takistuseks noorulikult särava jume saavutamisel. Nahatekstuuri siluv ja niisutav meigialuskreem Smooth Miracle Primer tagab jumestuskreemi ühtlase, sileda pealekantavuse ja lõpptulemuse. 

Nahatekstuuri koheselt siluvat niisutavat koostisainet sisaldav aluskreem tagab jumestuskreemi ühtlase pealekantavuse ning seeläbi terve ja noorusliku jume. Näitleja Gwyneth Paltrow on olnud juba aastaid Max Factori nägu ja kinnitab, et Max Factori uuenduslikud tooted on alati tema kosmeetikakotis.  

Jumestuskunstnik Katrin Sangla ütleb, et veatu meigipõhja loomisel on aluskreem ülimalt oluline. "Meigikunstnikuna valmistan ma naha enne jumestuskreemi pealekandmist alati ette, sest vaid nii on tagatud supersile nahk, ühtlaselt pealekantud jumestuskreem ja täiuslik lõpptulemus.“

Hind: 30 ml 15,50 € 
Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.