esmaspäev, 19. september 2016

Bulgari pühendas parfüümi sajandi võrgutajale


Kleopatra sensuaalsus on Bulgarile sageli inspiratsiooniks olnud– Rooma päritolu juveliir- parfüümilooja on talle läbi aegade oma disainiga austust avaldanud. Kleopatra oli sümboolne isik, kes jättis ajaloole unustamatu jälje: Vana-Roomas kutsuti teda Superbiaks – kõigist ülemaks. 

Tema aurat on kirjanduses, teatris, ooperis, balletis, filmides ja nüüd ka parfüümimaailmas pühitsetud üle 20 sajandi. Kleopatra sammudes astuv Rose Goldea naine on lummav, ahvatlev ja enesekindel – kaasaja kangelanna.

Päikesejumalanna Kleopatra ja tema sära peegelduvad Rose Goldea olemuses. Kaasaegse Bulgari naise jaoks looduna elab Kleopatra aura võluva kollektsiooni kaudu edasi tänapäeva maailmas. Ajaloo ühe kuulsaima kaunitarina valdas Kleopatra võrgutamiskunsti, tänu millele vallutas ta oma aja kaks kõige silmapaistvamat juhti – Julius Caesari ja Marc Anthony. Tema naiselik kavalus, hiilgus ja ilu muutsid ta vapraks ning teda peeti suurepäraseks vaaraoks. Ja kuigi Kleopatral oli mitmeid andeid, siis öeldakse, et ta kasutas meisterlikult ka mitmeid „võrgutusrelvi“, nagu juveele ja aroome, et oma armukesi ahvatleda.Igavikku ja elu tähistav maomotiiv oli Kleopatra ikooniline ehe, mida ta kandis talismanina ja oma kuningliku võimu sümbolina. Mao hammustus on sama halvav kui kuninganna ilu. Rose Goldeaga sümboolselt ühendatud Bulgari ikooniline Serpenti maomotiiv tähistab võrgutamise olemust. Serpenti kollektsioon loodi rohkem kui 50 aastat tagasi ja on nüüdseks tõusnud ikooni staatusesse. Sellele lisab kaalu Rooma juveliiri glamuur.  

BULGARI Rose Goldea pudelikaela ehtiv madu näitab oma vaskjaid toone ja liigutab lainjalt oma keha, lastes parfüümil end ümber naise põimida. Sensuaalse valge muskusega ümbritsetud Rose Goldea ühendab omavahel hinnalise damaskuse roosi ja Egiptuse jasmiini. Valge viiruki võrgutavust ja peenust annab edasi õrnalt lõhnastatud sandlipuu. Suurepärasele ja silmatorkavalt lillelisele, puuviljasele ja värskele avanoodile järgneb kuninglike lillede süda, mida täiustab puise ja puudrise järelhõnguga läbikumav muskus.  Selle lille-roosi-muskuse aroomi õrnad toonid tulevad esile parfüümi loodusliku koostise hinnalisuses: damaskuse roos, suureõieline jasmiin ja valge viiruki essents. Hind: 25ml 49€


Milliseid lõhnu oled BULGARILT kasutanud?Share:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar

© afäär | All rights reserved.